top of page

Support

KVKK

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE İLETİŞİM İZNİ

1. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASININ VE AYDINLATMA METNİ’NİN AMACI

BU KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI, 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (KVK KANUNU) KAPSAMINDA VERİ SORUMLUSU OLAN LİNDANİHAN MARKASININ SİZ ÜYELERİMİZE VE ZİYARETÇİLERİMİZE DAİR KİŞİSEL VERİLERİNİN NE TÜR YÖNTEMLE VE HUKUKİ SEBEPLE TOPLANDIĞINI, BU KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KULLANIM ALANLARINI, AMAÇLARINI VE ŞEKİLLERİNİ, LİNDANİHAN’IN BU KİŞİSEL VERİLERİNİZİ KİMLERLE NE ŞEKİLDE VE NE AMAÇLA PAYLAŞABİLECEĞİNİ, LİNDANİHAN’IN İŞLEDİĞİ KİŞİSEL VERİLERİNİZ ÜZERİNDEKİ HAKLARINIZIN NELER OLDUĞUNU VE BU HAKLARI NASIL KULLANABİLECEĞİNİZİ AÇIKLAMAKTADIR.

2. KİŞİSEL VERİ NEDİR?

KİMLİĞİ BELİRLİ VEYA BELİRLENEBİLİR GERÇEK KİŞİYE İLİŞKİN HER TÜRLÜ BİLGİDİR. ÖRN; AD, SOYAD, DOĞUM TARİHİ, CEP TELEFONU NUMARASI, E-POSTA, CİNSİYET, ADRES, MESLEK, EĞİTİM, ALIŞVERİŞ NOKTASI VE ZAMANI, NE KADAR ÖDEME YAPTIĞI, HANGİ KAMPANYADAN FAYDALANDIĞI, ALDIĞI İNDİRİM TUTARI, ALIŞVERİŞİNDEKİ ÜRÜN BİLGİLERİ, UYGULAMA ÜZERİNDEKİ GEZİNME VE TIKLAMA BİLGİLERİ, UYGULAMAYI AÇTIĞI LOKASYON BİLGİLERİ, VS.

LİNDANİHAN’A DOĞRUDAN SİZİN TARAFINIZDAN SAĞLANAN KİŞİSEL VERİLER:

 • İSMİNİZ, TCKN’NİZ, ADRESİNİZ, E-POSTA ADRESİNİZ VE DOĞUM TARİHİNİZ GİBİ TEMEL KİŞİSEL BİLGİLER;

 • ALIŞVERİŞ GEÇMİŞİNİZ;

 • ÖDEME BİLGİLERİNİZ;

 • PAZARLAMA VE İLETİŞİM TERCİHLERİNİZ.

ÜÇÜNCÜ KİŞİLERDEN SİZİNLE İLGİLİ OLARAK TOPLANAN KİŞİSEL VERİLER:

     TOPLADIĞIMIZ KİŞİSEL VERİLERİN BİR KISMINI YASAL DÜZENLEMELERE UYGUN OLARAK VE İZNİNİZİ ALARAK DÜZENLEDİĞİMİZ KAMPANYALAR ÇERÇEVESİNDE İŞ ORTAKLARIMIZA AKTARABİLİR, BUNLARDAN KİŞİSEL VERİLERİNİZİ TOPLAYABİLİRİZ. BU KİŞİSEL VERİLER İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK, SİZE ÜRÜN VE ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNMAK AMAÇLARIYLA KULLANILABİLİR.

 

3. “VERİ SORUMLUSU “OLARAK YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZ

‘NASUH AKAR MAH. SÜLEYMAN HACIABDULLAHOĞLU CAD. 61/C ÇANKAYA/ANKARA’’ MERKEZ ADRESİNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZ “LİNDANİHAN” KVK KANUNU KAPSAMINDA VERİ SORUMLUSU OLARAK, SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN, TÜKETİCİLERİMİZİN VE ZİYARETÇİLERİMİZİN KİŞİSEL VERİLERİNİN BU KANUN VE İLGİLİ MEVZUAT KAPSAMINDA OTOMATİK OLAN YA DA HERHANGİ BİR VERİ KAYIT SİSTEMİNİN PARÇASI OLMAK KAYDIYLA OTOMATİK OLMAYAN YOLLARLA ELDE EDİLMESİ, KAYDEDİLMESİ, DEPOLANMASI, MUHAFAZA EDİLMESİ, DEĞİŞTİRİLMESİ, YENİDEN DÜZENLENMESİ, AÇIKLANMASI, AKTARILMASI, DEVRALINMASI, ELDE EDİLEBİLİR HÂLE GETİRİLMESİ, SINIFLANDIRILMASI YA DA KULLANILMASININ ENGELLENMESİ GİBİ VERİLERİNİZ ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN HER TÜRLÜ İŞLEMİ HUKUKA UYGUN OLARAK SAĞLAMAKLA YÜKÜMLÜ OLMAKLA BU KONUDA GEREKEN HASSASİYETİ GÖSTERDİĞİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAKTADIR.

4. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI VE DAYANAĞI

LİNDANİHAN, ÜYELERİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AMACIYLA VE 5651 SAYILI İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN VE İLGİLİ MEVZUAT, 6563 SAYILI ELEKTRONİK TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN VE İLGİLİ MEVZUAT, 5237 SAYILI TÜRK CEZA KANUNU VE 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU BAŞTA OLMAK ÜZERE İLGİLİ MEVZUATTAN KAYNAKLANAN YASAL YÜKÜMLÜLÜK VE HİZMET STANDARTLARI ÇERÇEVESİNDE YASALARDA SAYILAN YÜKÜMLÜLÜKLERİ YERİNE GETİRMEYİ; SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEYİ, ALDIĞINIZ/İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNLER İLE İLGİLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ, TÜKETİCİ HAKLARI VE DİĞER İMKANLARDAN İSTİFADE EDEBİLMENİZ, BUNLARLA İLGİLİ TİCARİ-MALİ-HUKUKİ SORUMLULUK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİN YERİNE GETİRİLEBİLMESİ, HER TÜRLÜ ÜRÜN-HİZMET TANITIMI, REKLAMI, İLETİŞİM YAPILABİLMESİ, ÜYELİK, SATIŞ VE KART İŞLEMLERİ, BİLGİLENDİRME-UYGULAMALARININ VE İSTATİSTİK ÇALIŞMALARININ GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ VE TEMEL HAK-ÖZGÜRLÜKLERİNİZE ZARAR VERMEMEK KAYDIYLA HUKUKEN MEŞRU MENFAATLER İÇİN GEREKEN VEYA ZORUNLU OLAN DURUMLARDA KİŞİSEL VERİLERİNİZİ (AD, SOYAD, DOĞUM TARİHİ, CEP TELEFON NUMARASI, ADRES, E-POSTA ADRESİ, KREDİ KARTINIZIN SON 8 HANESİ, CİNSİYET, SOSYAL MEDYA HESAP BİLGİLERİ, ÜRÜN BİLGİLERİ, ÜRÜN TERCİHLERİ, ALIŞVERİŞ SIKLIĞI,…) KVK KANUNUNDA ÖNGÖRÜLEN YÖNTEM VE USULLER İLE İŞLEYEBİLECEKTİR.

5. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENMESİNDEKİ HUKUKİ SEBEP

KİŞİSEL VERİLERİNİZ, LİNDANİHAN’IN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU HİZMETLERDEN FAYDALANABİLMENİZ AMACIYLA; KVK KANUN KAPSAMINDA AÇIK RIZANIZA İSTİNADEN HER TÜRLÜ SÖZLÜ, YAZILI YA DA ELEKTRONİK ORTAMDA, İŞBU KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ İLE KİŞİSEL VERİ SAKLAMA-İMHA POLİTİKASINA UYGUN OLMAK ÜZERE ŞİRKETÇE SUNDUĞUMUZ ÜRÜN VE HİZMETLERİN BELİRLENEN YASAL ÇERÇEVEDE SUNULABİLMESİ VE BU KAPSAMDA ŞİRKETİMİZİN SÖZLEŞME VE YASADAN DOĞAN MESULİYETLERİNİ EKSİKSİZ VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİREBİLMESİ GAYESİ İLE, BELİRLENEN AMAÇLAR VE KAPSAM DIŞINDA KULLANILMAMAK KAYDIYLA BİLGİ GÜVENLİĞİ TEDBİRLERİ ALINARAK İŞLENECEK VE SAKLANACAKTIR.

6. KİŞİSEL VERİ SAKLAMA SÜRESİ

KVK KANUNUN 7. MADDESİ VE TÜRK CEZA KANUNU’NUN 138. MADDESİ UYARINCA VERİ SORUMLUSU ŞİRKETİMİZ İŞLEDİĞİ KİŞİSEL VERİLERİ YALNIZCA İLGİLİ MEVZUATTA ÖNGÖRÜLEN VEYA MEVZUATTA BİR SÜRE ÖNGÖRÜLMEMİŞ İSE KİŞİSEL VERİ İŞLEME AMACININ GEREKTİRDİĞİ SÜRE KADAR MUHAFAZA EDER. TUTULAN VERİLER VERİNİN TUTULMA AMACININ SONA ERMESİNDEN SONRA SİLİNECEK OLUP SİLME HUSUSUNDAKİ AZAMİ SÜRE VERİ SAHİBİNİN VERİSİNİN SİLİNMESİYLE İLGİLİ BİR TALEBİ OLMAMASI HALİNDE VERİNİN TUTULMA AMACININ SONA ERMESİNDEN SONRA ORTALAMA OLARAK 2 YIL BELİRLENMEKLE BİRLİKTE YASAL MEVZUAT KAPSAMINDA VE EMREDİCİ ŞEKİLDE DAHA UZUN YA DA DAHA KISA SÜRE ÖNGÖRÜLEN HALLERDE VERİLER, MEVZUATTA BELİRTİLDİĞİ SÜREYLE SİSTEMDE KALMAYA DEVAM EDECEKTİR.

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİLER HAKKINDA YÖNETMELİK UYARINCA İSE; ONAYIN GERİ ALINDIĞINA İLİŞKİN KAYITLAR İSE BU TARİHTEN İTİBAREN 1 YIL; TİCARİ ELEKTRONİK İLETİNİN İÇERİĞİ VE GÖNDERİYE İLİŞKİN DİĞER HER TÜRLÜ KAYIT İSE GEREKTİĞİNDE İLGİLİ BAKANLIĞA SUNULMAK ÜZERE 3 YIL SAKLANACAKTIR. 6100 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU UYARINCA İSE BU KANUN KAPSAMINDAKİ VERİLER 10 YIL SÜREYLE SAKLANACAKTIR. BU SÜRELER GEÇTİKTEN VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME ŞARTLARININ TAMAMI ORTADAN KALKTIKTAN SONRA KİŞİSEL VERİLERİNİZ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN VEYA TALEBİNİZ ÜZERİNE SİLİNİR, YOK EDİLİR VEYA ANONİM HALE GETİRİLİR.

7. İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİN KİMLERE VE HANGİ AMAÇLA AKTARILABİLECEĞİ

A. RESMİ MAKAMLARLA KİŞİSEL VERİ PAYLAŞIMI

 • - LİNDANİHAN, KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ YASAL BİR ZORUNLULUK OLARAK İSTEDİĞİNDE VEYA YASAL GEREKLERE UYGUN HAREKET ETMEK (SUÇLA MÜCADELE VE DEVLET VE KAMU GÜVENLİĞİNİN TEHDİDİ BENZERİ VE FAKAT BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE ŞİRKETİN YASAL VEYA İDARİ OLARAK BİLDİRİM VEYA BİLGİ VERME YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN MEVCUT OLDUĞU DURUMLARDA) VEYA LİNDANİHAN YA DA SİTEYE TEBLİĞ EDİLEN YASAL İŞLEMLERE UYMAK;

 • - LİNDANİHAN HAKLARINI VE MÜLKİYETİNİ KORUMAK VE SAVUNMAK;

 • - LİNDANİHAN ÇALIŞANLARININ VEYA ARACILARININ, LİNDANİHAN ÜRÜNÜ KULLANANLARIN VEYA KAMU GÜVENLİĞİ AÇISINDAN ACİL DURUMLARDA HAREKETE GEÇMEK İÇİN, YASAL OLARAK BU BİLGİLERİ TALEP ETMEYE YETKİLİ OLAN KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE PAYLAŞABİLECEKTİR.

B. ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KİŞİSEL VERİ PAYLAŞIMI
İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİNİZ; ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN SUNULAN ÜRÜN VE HİZMETLERDEN SİZLERİ FAYDALANDIRMAK İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARIN İLGİLİ BİRİMLERİMİZ VE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ 3. KİŞİLER TARAFINDAN YÜRÜTÜLMESİ, ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN SUNULAN ÜRÜN VE HİZMETLERİN SİZLERİN BEĞENİ, KULLANIM ALIŞKANLIKLARI VE İHTİYAÇLARINA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEREK YENİLİKLERİN VE TÜM HABERLERİN SİZ MÜŞTERİLERİMİZE BİLDİRİLMESİ, ŞİRKETİMİZİN VE ŞİRKETİMİZLE İŞ İLİŞKİSİ İÇERİSİNDE OLAN KİŞİLERLE HUKUKİ VE TİCARİ İLİŞKİNİN YÜRÜTÜLMESİ, ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN GEREKLİ İDARİ OPERASYONLARIN YÜRÜTÜLMESİ, ŞİRKETİMİZİN TİCARİ VE İŞ STRATEJİLERİNİN BELİRLENMESİ VE UYGULANMASI İLE ŞİRKETİMİZİN İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARININ YÜRÜTÜLMESİNİN TEMİNİ, MALİ VE HUKUKİ İŞLERİN YÜRÜTÜLMESİ, KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE SAKLANMASI KONUSUNDA TEKNİK DESTEK ALMAK AMACIYLA İŞ İLİŞKİSİ KURULAN 3. ŞAHISLARA, İŞ ORTAKLARIMIZA, TEDARİKÇİLERİMİZE, MARKA İŞBİRLİKÇİLERİMİZE KVK KANUNU NUN 8. VE 9. MADDELERİNDE BELİRTİLEN KİŞİSEL VERİ İŞLEME ŞARTLARI VE AMAÇLARI ÇERÇEVESİNDE AKTARILABİLECEKTİR.

8. KİŞİSEL VERİLERİNİZLE İLGİLİ HAKLARINIZ

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU MADDE 11 UYARINCA;

 • - KİŞİSEL VERİ İŞLENİP İŞLENMEDİĞİNİ ÖĞRENMEK,

 • - KİŞİSEL VERİLERİ İŞLENMİŞSE BUNA İLİŞKİN BİLGİ TALEP ETMEK,

 • - KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME AMACINI VE BUNLARIN AMACINA UYGUN KULLANILIP KULLANILMADIĞINI ÖĞRENMEK,

 • - YURT İÇİNDE VEYA YURT DIŞINDA KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILDIĞI ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİ BİLMEK,

 • - KİŞİSEL VERİLERİN EKSİK VEYA YANLIŞ İŞLENMİŞ OLMASI HÂLİNDE BUNLARIN DÜZELTİLMESİNİ İSTEMEK,

 • - KİŞİSEL VERİLERİN SİLİNMESİNİ VEYA YOK EDİLMESİNİ İSTEMEK,

 • - KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILDIĞI ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE BİLDİRİLMESİNİ İSTEMEK,

 • - İŞLENEN VERİLERİN MÜNHASIRAN OTOMATİK SİSTEMLER VASITASIYLA ANALİZ EDİLMESİ SURETİYLE KİŞİNİN KENDİSİ ALEYHİNE BİR SONUCUN ORTAYA ÇIKMASINA İTİRAZ ETMEK,

 • - KİŞİSEL VERİLERİN KANUNA AYKIRI OLARAK İŞLENMESİ SEBEBİYLE ZARARA UĞRAMASI HÂLİNDE ZARARIN GİDERİLMESİNİ TALEP ETMEK,

AMACIYLA LİNDANİHAN.COM WEBSİTEMİZDE BULUNAN BAŞVURU FORMU NU DOLDURARAK, ISLAK İMZALI ŞEKİLDE FİZİKEN KİMLİĞİNİZİ İBRAZ ETMEK SURETİYLE, NASUH AKAR MAH. SÜLEYMAN HACIABDULLAHOĞLU CAD. 61/C ÇANKAYA/ANKARA ADRESİNE BİZZAT VEYA POSTA ARACILIĞIYLA TARAFIMIZA ULAŞTIRARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

9. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ VE KİŞİSEL VERİ TOPLAMANIN YÖNTEMİ

LİNDANİHAN, KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ YETKİSİZ ERİŞİME, KULLANIMA VEYA AÇIĞA ÇIKMAYA KARŞI KORUMAK İÇİN ÇOK ÇEŞİTLİ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ VE YORDAMLARI KULLANIR. ÖRNEĞİN, SAĞLADIĞINIZ BİLGİLERİ KONTROL ALTINDAKİ TESİSLERDE BULUNAN VE SINIRLI ERİŞİMİ OLAN BİLGİSAYAR SUNUCULARINDA DEPOLARIZ. AYRICA, KREDİ KARTI NUMARASI GİBİ KİŞİSEL BİLGİLERİ İNTERNET ÜZERİNDEN İLETTİĞİMİZDE, BUNLARI GÜVENLİ YUVA KATMANI (SSL) PROTOKOLÜ GİBİ ŞİFRELEME YÖNTEMLERİYLE KORURUZ. AYRICA KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SİSTEMLERİMİZDE SAKLAMAYIZ. KULLANILAN KREDİ KARTLARI ÖZEL CRYPTO YÖNTEMLERİ İLE ŞİFRELENEREK İLGİLİ BANKAYA İLETİLİR.

LİNDANİHAN, KİŞİSEL VERİLERİNİZİ GİZLİ TUTMAYI, GİZLİLİĞİN SAĞLANMASI VE GÜVENLİĞİ İÇİN GEREKLİ TEKNİK VE İDARİ HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALMAYI VE GEREKLİ ÖZENİ GÖSTERMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR. LİNDANİHAN’İN GEREKLİ BİLGİ GÜVENLİĞİ ÖNLEMLERİNİ ALMASINA KARŞIN, WEB SİTESİNE VE SİSTEME YAPILAN SALDIRILAR SONUCUNDA KİŞİSEL VERİLERİN ZARAR GÖRMESİ VEYA ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN ELİNE GEÇMESİ DURUMUNDA, LİNDANİHAN BU DURUMU DERHAL SİZLERE VE KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURULU’NA BİLDİRİR VE GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALIR.

10. GÜVENLİK BİLDİRİMİ

LİNDANİHAN, ERİŞİM ŞİFRESİ GİBİ BİLGİLERİN SİZİN TARAFINIZDAN BELİRLENMESİNE OLANAK SAĞLAR. ERİŞİM ŞİFRESİNİN UNUTULMASI DURUMUNDA KAYIT OLURKEN VERMİŞ OLDUĞUNUZ E-POSTA ADRESİNE YENİ ŞİFRE OLUŞTURMA BAĞLANTISI GÖNDERİLİR. GİZLİ BİLGİLERİN İSTENDİĞİ BÖLÜMLERDE SSL (SECURE SOCKET LAYER) YÖNTEMİNİ KULLANARAK BİLGİLERİNİZİN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN ELİNE GEÇMESİNİ ENGELLER. SİTEMİZDE KREDİ KARTI İŞLEMİ İÇİN HABERLEŞMEDE HER AŞAMA GÜVENLİK ALTINA ALINMIŞTIR.

11. SİTE-ZİYARETÇİ HABERLEŞME GÜVENLİĞİ

SİTEMİZİN SİPARİŞ SAYFALARINDA SİTE İLE ZİYARETÇİ ARASINDAKİ HABERLEŞME 128 BİT SSL STANDARDINDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR. SÖZ KONUSU HABERLEŞME STANDARDI ÇOK SAYIDA İŞLEM GÖREN SİTELERDE DAHİ GÜVENLE KULLANILAN BİR NİTELİKTEDİR. KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN VERİLECEĞİ SAYFADA BU HABERLEŞME BİÇİMİNİN BULUNUP BULUNMADIĞINI, SAYFAYA ERİŞİLDİĞİNDE ADRES ÇUBUĞUNDA YAZAN İFADENİN HTTP://.. BİÇİMİNDE DEĞİL, HTTPS://.. BİÇİMİNDE OLUŞU İFADE ETMEKTEDİR. BU NİTELİKTEKİ SAYFALARA ERİŞTİĞİNİZDE TARAYICININ SAĞ ALT KÖŞESİNDE KİLİT İŞARETİ DE YER ALMAKTADIR.

12. SİTE-BANKA HABERLEŞME GÜVENLİĞİ

KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN SİTEDEN BANKAYA AKTARILMASI İLE İLGİLİ GÜVENLİK, BANKA’NIN SUNDUĞU MAKSİMUM GÜVENLİK İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR. SÖZ KONUSU GÜVENLİĞİN ÇOK SAYIDA BİLEŞENİN YANINDA, CVV2/CVC2 KODU DA ÇALINTI KART VEYA KART BİLGİLERİ İLE ALIŞVERİŞE KARŞI ÖNLEM OLARAK SİTEMİZDE KULLANILMAKTADIR.

13. SİTE İÇİ VERİ GÜVENLİĞİ

GÜVENLİ ORTAMDA YAPACAĞINIZ İŞLEMLERDE SİZ VE KREDİ KARTINI SİZE TAHSİS EDEN BANKA HARİCİNDE HİÇBİR KİŞİ, KURUM VE KURULUŞ TARAFINDAN BİLGİLERİNİZE ULAŞILAMAMAKTADIR. KREDİ KARTI İŞLEM SAYFASI KART BİLGİLERİNİ DOĞRUDAN BANKA POS SİSTEMİNE İLETMEKTE VE İŞLEM SONUCUNU MÜŞTERİYE BİLDİRMEKTEDİR. KREDİ KARTI BİLGİLERİ E-POSTA VEYA BENZERİ YÖNTEMLERLE AKTARILMAMAKTADIR. ONLİNE İŞLEMİN BİR SONUCU OLARAK AKTARILAN KREDİ KART BİLGİLERİNE TARAFIMIZDAN DAHİ ERİŞİLEREK KALICI OLARAK SAKLANMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

14. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ’NDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

LİNDANİHAN, BU KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ ÜZERİNDE KVK KANUNUNDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER VE BU KANUN UYARINCA KURULAN KURUL TARAFINDAN ALINAN KARARLAR DOĞRULTUSUNDA ZAMAN ZAMAN DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. BU DEĞİŞİKLİKLER, DEĞİŞTİRİLMİŞ YENİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ’NİN “HTTPS://WWW.LİNDANİHAN.COM/” SİTESİNE KONULMASIYLA BİRLİKTE DERHAL GEÇERLİLİK KAZANIR. İŞBU KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ’NDEKİ DEĞİŞİKLİKLERDEN HABERDAR OLMANIZ İÇİN, SİZ ÜYELERİMİZE GEREKLİ BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR. YİNE DE BU GİZLİLİK BİLDİRİMİNİ DÜZENLİ ARALIKLARLA GÖZDEN GEÇİRMENİZİ ÖNERİRİZ. HİZMETİ SÜREKLİ ŞEKİLDE KULLANMANIZ BU GİZLİLİK BİLDİRİMİNİ VE YAPILABİLECEK GÜNCELLEŞTİRMELERİ KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. KULLANICILAR, ÜYELİK/KİŞİSEL BİLGİLERİNİ VE İLETİŞİM TERCİHLERİNİ HER ZAMAN SİSTEME GİRİŞ YAPARAK GÜNCELLEYEBİLİRLER. BU KONUDA TALEPLERİNİZİ AYRICA LİNDANİHAN.COM’DA YER ALAN İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN BİZE ULAŞARAK DA İLETEBİLİRSİNİZ. TALEBİNİZ EN KISA SÜREDE DEĞERLENDİRİLEREK UYGULAMAYA ALINACAKTIR.

15. UYGULANACAK HUKUK, YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İŞBU KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE İLETİŞİM İZNİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ KANUNLARINA TABİDİR. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ UYGULANMASINDAN DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIĞIN ÇÖZÜMÜNDE ANKARA MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ YETKİLİDİR.

16. TİCARİ İLETİ İZNİ

İŞBU KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ’Nİ KABUL ETMEKLE, BİZİMLE PAYLAŞILMASINA RIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ KİŞİSEL VERİLERİNİZİN, TARAFINIZA ÇEŞİTLİ AVANTAJLARIN SAĞLANIP SUNULABİLMESİ VE SİZE ÖZEL TANITIM, PROMOSYON, REKLAM, SATIŞ, PAZARLAMA, ANKET VE BENZER AMAÇLI HER TÜRLÜ ELEKTRONİK İLETİŞİMİN TELEFON, KISA MESAJ (SMS), E-POSTA VE BENZERİ YOLLARLA YAPILMASI VE DİĞER İLETİŞİM MESAJLARININ GÖNDERİLMESİ AMACIYLA; TOPLANMASINA, SAKLANMASINA, İŞLENMESİNE, KULLANILMASINA VE LİNDANİHAN’İN SÖZLEŞME İLİŞKİSİ İÇERİSİNDE OLDUĞU ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AKTARIMINA İZİN VERMİŞ BULUNMAKTASINIZ.

HERHANGİ BİR ZAMANDA GÜNLÜK E-POSTA GÖNDERİM LİSTEMİZDEN ÇIKMAK İSTERSENİZ, GÖNDERDİĞİMİZ E-POSTALARIN ALT KISMINDA BULUNAN “E-BULTEN LİSTEMİZDEN ÇIKMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ” LİNKİNE TIKLAYARAK E-BÜLTEN ÜYELİĞİNDEN TEK TIKLA KOLAYCA ÇIKABİLİRSİNİZ. SMS LİSTEMİZDEN ÇIKMAK İÇİN, GELEN SMS’DE BİLDİRİLEN YÖNLENDİRMELERİ İZLEYEREK ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERECEĞİNİZ SMS İLE LİSTEDEN ÇIKABİLİRSİNİZ.

bottom of page