top of page

Support

Gizlilik ve Güvenlik

VERİ GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

LİNDANİHAN ENDÜSTRİYEL TASARIM DANIŞMANLIK PROJE EĞİTİM YAYINCILIK E-TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK; “WWW.LINDANIHAN.COM” İNTERNET SİTESİ VE/VEYA MOBİL UYGULAMA (“SİTE VE/VEYA MOBİL UYGULAMA”) ÜYESİ (“ÜYE”) MÜŞTERİLERİMİZİN, ZİYARETÇİLERİMİZİN VE ÇALIŞANLARIMIZIN BİLGİLERİNİN GİZLİLİĞİNİ ESAS VE ÖNCELİKLİ KABUL ETMEKTEYİZ. BİLGİ GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI İLE KORUNMASI KAPSAMINDA “VERİ GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI (“POLİTİKA”)” HALİNE GETİRDİĞİMİZ ESASLARIMIZI BİLGİLERİNİZE SUNMAK İSTERİZ.

1. POLİTİKA’NIN KAPSAMI VE GENEL BİLGİLENDİRME
LINDANIHAN MÜŞTERİLERİNİN GİZLİLİK HAKLARINA VE BİLGİLERİNİN KORUNMASINA BÜYÜK ÖNEM VERMEKTE, BU KONUDA TÜM YASAL DÜZENLEMELERE UYUMLU HAREKET ETMEKTE VE AŞAĞIDA DETAYLARI AÇIKLANAN ESASLARI POLİTİKAMIZ KAPSAMINDA UYGULAMAKTADIR.

POLİTİKAMIZDA; 

 • SİTEMİZDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZDA TOPLANAN MÜŞTERİ BİLGİLERİNİN NELER OLDUĞU,

 • BU BİLGİLERİN HANGİ AMAÇLAR İÇİN TOPLANDIĞI VE HANGİ ŞEKİLLERDE KULLANILDIĞI, 

 • BİLGİLERİN NASIL DEĞİŞTİREBİLECEĞİ, 

 • MÜŞTERİLERİMİZİN İLETİŞİM KONUSUNDAKİ TERCİHLERİ VE BUNLARI NASIL DEĞİŞTİREBİLECEKLERİ, BİLGİLERİN NASIL GÜVENCEYE ALINDIĞI, 

 • MÜŞTERİLERİMİZİN BİLGİLERİNİN KORUNMASI İLE İLGİLİ HAKLARI VB. KONULAR YER ALMAKTADIR. 

1.1.    TOPLANAN BİLGİLER
HİZMETLERİMİZ VE KAMPANYALARIMIZI DUYURAN E-BÜLTENLERİMİZE VE SİTEMİZE VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZA ÜYE OLMANIZ VE ONAY VERMENİZ VEYA ÜYE OLMADAN HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMANIZ DURUMUNDA, SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK ADINA AD, SOYADI, E-POSTA ADRESİ, TELEFON NUMARASI, CİNSİYET, DOĞUM TARİHİ, KİŞİSEL İLGİ ALANLARI, SİPARİŞ DETAYI, ZİYARET DETAYI, FATURA VE TESLİMAT ADRESLERİ GİBİ BAZI KİŞİSEL BİLGİLERİNİZE İHTİYAÇ DUYACAĞIZ. BU BİLGİLER HARİCİNDE, SİTE VE/VEYA MOBİL UYGULAMA ZİYARET SIKLIĞI VE ZAMANLARI, SİPARİŞ VERİLME ZAMANLARI VE SİPARİŞ ANINDAKİ İNTERNET PROTOKOL ADRESİ (IP) VE SON OTURUM AÇMA IP ADRESİ ZİYARET EDİLEN ÜRÜN SAYFALARININ VE SİPARİŞ VERİLEN ÜRÜNLERİN İSTATİSTİKLERİ GİBİ TOPLU İSTATİSTİKSEL VERİLER, ZİYARETÇİ HAREKET VE TERCİHLERİNİ ANALİZ ETMEK VE ANLAMAK AMACIYLA TOPLANIR VE KULLANILIR. BU AÇIKLAMALAR ÇERÇEVESİNDE VERİLERİNİZ (BİLGİLERİNİZ) AŞAĞIDA BELİRTİLEN AMAÇLAR İÇİN,

 • LİNDANİHAN İNTERNET SİTESİ VE/VEYA MOBİL UYGULAMA İÇİNDE SİZE ÖZEL HESABINIZ OLUŞTURULMASI İÇİN (ÖRN. ADINIZ, SOYADINIZ, E-POSTA ADRESİNİZ, TELEFON ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER ARACILIĞIYLA SİPARİŞLERİNİZİ İŞLEMEK İÇİN (ÖRN. İSMİNİZ, ADRESİNİZ, DOĞUM TARİHİNİZ)

 • TESLİMAT DURUMUNU BİLDİRMEK AMAÇLI E-POSTA VE KISA MESAJ BİLDİRİLERİ GÖNDERMEK İÇİN (ÖRN. E-POSTA ADRESİNİZ, TELEFON NUMARANIZ)

 • HABER BÜLTENLERİ, ANKET ÇALIŞMALARI, MÜŞTERİYE UYGUN İÇERİK VE KAMPANYALAR VE KATALOGLAR GİBİ PAZARLAMA TEKLİFLERİ GÖNDERMEK İÇİN (ÖRN E-POSTA ADRESİNİZ, TELEFON NUMARANIZ, İSMİNİZ VE POSTA ADRESİNİZ)

 • SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN TESLİMATINDA OLASI SORUNLARI İLETMEK İÇİN (ÖRN. TELEFON NUMARANIZ, E-POSTA ADRESİNİZ, ADRESİNİZ)

 • SORULARINIZA CEVAP VERMEK VE YENİ VEYA DEĞİŞTİRİLMİŞ HİZMETLER HAKKINDA SİZİ BİLGİLENDİRMEK İÇİN (ÖRN. E-POSTA ADRESİNİZ, TELEFON NUMARASI)

 • MÜŞTERİLERİMİZİN ALIŞVERİŞ TERCİHLERİNİ DAHA İYİ ANLAMAK VE UYGUN PAZARLAMA TEKLİFLERİ VE BİLGİLERİ SUNMAK ADINA TREND ANALİZLERİ VE İSTATİSTİKSEL ANALİZLER, ARAŞTIRMA VE ANKETLER YAPMAK, MÜŞTERİYE UYGUN İNDİRİMLER YA DA KAMPANYALAR TANIMLAMAK İÇİN (ÖRN. E-POSTA ADRESİ, ALIŞ-VERİŞ ALIŞKANLIKLARI, SİTE İÇİ GEZİNME ALIŞKANLIKLARI)

 • ÇEVRİMİÇİ ALIŞVERİŞ VE YASAL YAŞTA OLDUĞUNUZU DOĞRULAMAK İÇİN (ÖRN. DOĞUM TARİHİNİZ)

 • ANKETLERE MÜŞTERİLERİMİZCE KATILIM SAĞLANDIĞI TAKDİRDE DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK AMACIYLA, KOLEKSİYONLAR İLE İLGİLİ SİZLERDEN GERİBİLDİRİM ALMAK, ALIŞVERİŞ DENEYİMİ İLE İLGİLİ MEMNUNİYETİNİZİ ÖLÇMEK, SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER İLE İLGİLİ MEMNUNİYETİNİZİ ÖLÇMEK İÇİN (ÖR. SİPARİŞ ADIMLARI MEMNUNİYETİ ANKETİ, SATIN ALINAN PANTOLONLARDAN MEMNUNİYET ANKETİ, YENİ SEZON KADIN KOLEKSİYONUNDA YER ALAN ÜRÜNLERİN SEÇİMİ ANKETİ)

 • BİZE ULAŞIN FORMU ÜZERİNDEN TARAFIMIZA BİLGİ İLETİLDİĞİNDE MÜŞTERİNİN İSTEK VE ŞİKAYETLERİNE CEVAP VEREBİLMEK İÇİN, (ÖRN. ADI, SOYADI, E-POSTA ADRESİ, TELEFON NUMARASI)

 • HERHANGİ BİR ETKİNLİK SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA KİŞİYE ÖZGÜ KAMPANYALAR TASARLAYABİLMEK, KİŞİNİN TERCİHLERİNE UYGUN İÇERİK VE İLETİŞİM SAĞLAYABİLMEK, YAPILACAK ETKİNLİKLERİ HABER VERMEK, DOĞRU MÜŞTERİYE DOĞRU MESAJIN İLETİLMESİNİ SAĞLAYABİLMEK İÇİN, (ÖRN. YAŞ, DOĞUM TARİHİ, CİNSİYET, KULLANIM SIKLIĞI) 

 • MOBİL UYGULAMA SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA DOĞRU MÜŞTERİYE DOĞRU İLETİŞİMİ SAĞLAYABİLMEK, KULLANICININ İLGİSİNİ ÇEKEBİLECEK İÇERİKLERİ MÜŞTERİYE ULAŞTIRABİLMEK, UYGULAMAYI KULLANICININ CİHAZININ TEKNİK ÖZELLİKLERİNE GÖRE GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYABİLMEK İÇİN (ÖRN. LİNDANİHAN UYGULAMASININ VERSİYON BİLGİSİ, CEP TELEFONU MARKA MODELİ, IP ADRESİ, İŞLETİM SİSTEMİ, KONUM BİLGİSİ AKTİF HALE GETİRİLMİŞSE KONUM BİLGİLERİ) 

 • İNTERNET ERİŞİMLERİNE AİT LOG KAYITLARI 5651 SAYILI “İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN VE İLGİLİ MEVZUAT UYARINCA KAYIT ALTINA ALINMAKTA VE TALEP EDİLMESİ HALİNDE ADLİ VE/VEYA İDARİ MERCİ/KURUM/KURULUŞLARLA PAYLAŞILMAKTA, GEREKİRSE ŞİRKET İÇİ DENETİM SÜREÇLERİNDE HUKUKİ YÜKÜMLÜLÜK ÇERÇEVESİNDE İŞLENMEKTEDİR. 

 • SİTENİN VE/VEYA MOBİL UYGULAMANIN GÜVENLİĞİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN, (ÖRN. SİSTEMLERE ERİŞİMDE ÇOK FAKTÖRLÜ KİMLİK DOĞRULAMA YÖNTEMLERİNİN KULLANILMASI VEYA ŞİRKET SİSTEMLERİNİN AĞ VE VERİ GÜVENLİĞİ İÇİN GÜVENLİK DUVARI, İNTERNET AĞ GEÇİDİ, AĞ VE ALT AĞ AYRIMI GİBİ ERİŞİM GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINMASI GİBİ. 

 • ELEKTRONİK TİCARET HÜKÜM VE ŞARTLARINI DÜZENLEYEN ULUSLARARASI VE YEREL YASAL DÜZENLEMELER KAPSAMINDA YÜKÜMLÜLÜKLERİMİZİ YERİNE GETİRMEK.

ÖNEMLE HATIRLATMAK İSTERİZ Kİ; SİPARİŞ OLUŞTURMA ESNASINDA KULLANILAN KREDİ KARTI BİLGİLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE ŞİRKETİMİZ SİSTEMLERİNDE SAKLANMAZ.
ANCAK ŞİRKETİMİZ SİSTEMLERİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK VARSA MASTERPASS ALTYAPISINA KAYDEDİLMİŞ KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ MASTERPASS ALTYAPISINDA SAKLANABİLMEKTEDİR. HARCAMA İTİRAZLARINIZ OLDUĞU TAKDİRDE VAKİT KAYBETMEDEN BANKANIZLA GÖRÜŞMENİZİ ÖNERİRİZ.

1.2.    TOPLANAN BİLGİLERİN KULLANIMI
SİTEDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMADA TOPLANAN BİLGİLER AŞAĞIDAKİ AMAÇLAR İÇİN KULLANILIR:

 • SİPARİŞ SÜREÇLERİNİ YÜRÜTMEK, TAMAMLAMAK VE MÜŞTERİLERİMİZLE İLGİLİ İLETİŞİMİ SAĞLAMAK

 • ÜRÜNLER, SERVİSLER, ETKİNLİKLER, KAMPANYALAR VE PROMOSYONLARLA İLGİLİ BİLGİ VERMEK

 • MÜŞTERİLERİMİZİN ALIŞVERİŞ TERCİHLERİNİ DAHA İYİ ANLAMAK

 • TREND ANALİZLERİ VE İSTATİSTİKSEL ANALİZLER YAPMAK

 • SİTENİN VE/VEYA MOBİL UYGULAMANIN GÜVENLİĞİNİ GÜÇLENDİRMEK

 • MÜŞTERİYE ONUNLA İLGİLİ İÇERİĞİ GÖSTEREBİLMEK

1.3.    TOPLANAN BİLGİLERİN PAYLAŞIMI
SİTEDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMADA TOPLANAN BİLGİLER, HİZMETİN DOĞRU, KALİTELİ VE DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİRİLMESİNİ, YASAL MEVZUAT KAPSAMINDAKİ YÜKÜMLÜLÜKLERİN YERİNE GETİRİLMESİNİ, İNTERNET SİTESİ VE MOBİL UYGULAMANIN KOLAY UYGULANABİLİR OLMASINI, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN SAĞLANMASINI, SÖZLEŞME GEREĞİNİN YERİNE GETİRİLMESİNİ, HUKUK İŞLERİNİN TAKİBİNİN YAPILMASINI, MÜŞTERİLERİN BEĞENİLERİNE, KULLANIM ALIŞKANLIKLARINA VE İHTİYAÇLARINA GÖRE, KİŞİYE ÖZEL HALE GETİRİLMESİNİ HEDEFLEMEKTEDİR.
ANCAK; BİLGİLERİNİZ HER HALÜKÂRDA LİNDANİHAN TARAFINDAN KORUNMAKTA VE BİLGİLERİNİZİN PAYLAŞILDIĞI TÜM FİRMALARIN DA AYNI ÖNEM VE GİZLİLİK SEVİYESİNDE HAREKET ETMESİ SAĞLANMAKTADIR. BUNLARIN DIŞINDA BİLGİLERİNİZ, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE 3. ŞAHIS YA DA TÜZEL KİŞİLERLE PAYLAŞILMAMAKTA VEYA FAALİYET DIŞI HİÇBİR NEDENLE TİCARİ AMAÇLA KULLANILMAMAKTADIR.

ÜYE VE ZİYARETÇİ, İŞBU POLİTİKA ’DA BELİRTİLEN ŞARTLARA UYMAK KOŞULU İLE, SİTEYİ VE/VEYA MOBİL UYGULAMAYI KULLANABİLİR. .

ÜYE VEYA ZİYARETÇİ, SİTEYİ VE/VEYA MOBİL UYGULAMAYI KULLANMAYA BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN POLİTİKANIN TÜM ŞARTLARINI KABUL ETMİŞ SAYILACAĞINI VE BU ŞARTLARIN KENDİSİ İÇİN BAĞLAYICI OLACAĞINI KABUL EDER. LİNDANİHAN, AŞAĞIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI, MEVZUAT VEYA İŞBU POLİTİKA UYARINCA GEREKTİĞİ ZAMAN, KENDİ TAKDİRİ ÜZERİNE DEĞİŞTİRME VE DEĞİŞİKLİKLERİ ÜYE ’YE BİLDİRME HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.

2.    BİLGİ GÜVENLİĞİ
LİNDANİHAN; ISO/IEC 27001, PCI DSS GİBİ ULUSLARARASI BİLGİ GÜVENLİĞİ STANDARTLARI ÇERÇEVESİNDE MÜŞTERİLERİNİN BİLGİLERİNİN GÜVENLİĞİNE BÜYÜK ÖNEM VERMEKTE VE BUNU SAĞLAMAK ADINA EN İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP ARAÇLARLA ÇALIŞMAKTADIR. SİTEMİZİN VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZIN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK AMACI İLE GÜVENLİ ORTAMLARDA HER TÜRLÜ FİZİKSEL, ELEKTRONİK VE YÖNETİMSEL ÖNLEM ALINMIŞTIR.

PERSONELİN KİŞİSEL VERİLER VE VERİ KORUMA KANUNLARI HAKKINDAKİ FARKINDALIĞINI ARTIRMAK AMACIYLA MAHREMİYET VE BİLGİ GÜVENLİĞİ E-EĞİTİMLERİ SAĞLANIR. PERSONELİN BİLGİ GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ SORUMLUKLARI YAZILI OLARAK TAAHHÜT ALTINA ALINIR. POLİTİKA VE PROSEDÜRLERE UYGUNSUZLUKLAR TESPİT EDİLİRSE DİSİPLİN SÜREÇLERİ İŞLETİLİR.


LİNDANİHAN; BİLGİ GÜVENLİĞİ HUSUSUNDA ÇALIŞANLARININ VE ANLAŞMALI OLDUĞU TÜM KURUM VE KURULUŞLARIN GEREKLİ HASSASİYETİ TAŞIMALARI VE YETERLİ FARKINDALIĞA SAHİP OLMALARI İÇİN GEREKLİ TÜM ÖNLEMLERİ ALMAKTADIR. LİNDANİHAN, TÜM ÇALIŞANLARININ İŞE BAŞLANGIÇ VE SONRAKİ AŞAMALARDA BİLGİ GÜVENLİĞİ HAKKINDA EĞİTİM ALMASINI VE BİLGİLERİNİN GÜNCEL TUTULMASINI SAĞLAR. 

SİTEMİZ VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN ALINAN BİLGİLER SSL (SECURE SOCKET LAYER) OLARAK ADLANDIRILAN VE GÜVENLİ BİLGİ AKTARIMI SAĞLAYAN TEKNOLOJİ İLE TAŞINIR. SİTEMİZ VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZ ÜZERİNDE ÖDEME BİLGİLERİNİZİ AKTARDIĞINIZ SAYFALARDA TARAYICINIZIN ADRES SATIRINDA EN SAĞDA (KULLANDIĞINIZ TARAYICIYA BAĞLI OLARAK) BİR KİLİT YA DA ANAHTAR RESMİ VE BU ADRES SATIRINDA BULUNAN ADRESİN İLK HARFLERİNİN HTTP’DEN HTTPS’E DÖNÜŞTÜĞÜNÜ GÖRECEKSİNİZ. BUNLARI GÖRMENİZ DURUMUNDA SİTEMİZİN VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZ GÜVENLİ SUNUCULARI ÜZERİNDE OLDUĞUNUZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.

BİLGİ GÜVENLİĞİNİN İHLALİ SÖZ KONUSU OLURSA, UYGUNSUZLUKLAR VAKİT KAYBETMEKSİZİN TESPİT EDİLİR; ORTADAN KALDIRILMASI VE TEKRARLANMAMASI İÇİN GEREKLİ TÜM ÖNLEMLER ALINIR.

LİNDANİHAN, BİLGİ GÜVENLİĞİ İHLALLERİYLE KARŞILAŞTIĞI TAKDİRDE, BU İHLALLERDEN SORUMLU OLAN KİŞİ YA DA KİŞİLERE KARŞI TÜM YASAL HAKLARI SAKLI TUTAR.

3.    COOKİE (ÇEREZ) KULLANIMI
SİTEMİZDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZDA ZİYARETİNİZ SIRASINDA BİLGİSAYARINIZA KAYDEDİLEN KÜÇÜK VERİ DOSYALARI OLARAK TANIMLANABİLECEK “ÇEREZ”LER (COOKİE) KULLANILMAKTADIR. BU DOSYALAR, SİTEMİZDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMAMIZDA ALIŞVERİŞİNİZİ DAHA VERİMLİ VE GÜVENLİ HALE GETİRMEK AMACI İLE KULLANILAN ENDÜSTRİ STANDARTLARIDIR VE TÜM ALIŞVERİŞ SİTELERİNDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMALARDA KULLANILIRLAR.
BU DOSYALARI KULLANMAK İSTEMEMENİZ YA DA KULLANILDIĞINDA HABERDAR EDİLMEK İSTEMENİZ HALİNDE İNTERNET TARAYICINIZDA GEREKLİ DEĞİŞİKLİKLERİ YAPABİLİRSİNİZ.
İNTERNET SAYFALARI BİRDEN FAZLA KONUMDA COOKİES DENİLEN ÇEREZLERİ KULLANMAKTADIR. BUNLARIN İŞLEVİ, SUNUMUMUZUN KULLANICI İÇİN DAHA YAKIN, ETKİLİ VE GÜVENLİ HALE GETİRİLMESİDİR. ÇEREZLER, BİLGİSAYARINIZA BIRAKILAN VE TARAYICINIZIN BELLEĞE ALDIĞI KÜÇÜK METİN DOSYALARIDIR. ÇEREZLER BİLGİSAYARINIZA ZARAR VERMEZ VE VİRÜS İÇERMEZ.
LİNDANİHAN, GOOGLE VE FACEBOOK GİBİ SOSYAL MECRALARIN SUNDUĞU ANALİZ ARAÇLARINI DA KULLANMAKTADIR.
TARAYICINIZI VEYA UYGULAMANIZI VEYA BUNA AİT İŞLETİM SİSTEMİNİ (İOS, ANDROİD, WİNDOWS) GEREKLİ ŞEKİLDE AYARLAYARAK BU TÜR VERİLERİN AKTARILMASINA ENGEL OLABİLİRSİNİZ, ANCAK BU DURUMDA, SUNULAN İÇERİĞİN VEYA HİZMETİN SORGUSU, KULLANIMI VEYA İŞLEVSELLİĞİNDE SORUN ÇIKABİLİR.

4.    ÜYELERİMİZİN HAKLARI VE BİLGİLERİNİN KORUNMASI
LİNDANİHAN TARAFINDAN KAYDEDİLEN TÜM BİLGİLERİNİZ HAKKINDA BİLGİ ALMA HAKKINIZ VARDIR. BİLGİLERİNİZ YANLIŞ, EKSİK YA DA ALAKASIZ İSE, BİLGİLERİN DÜZELTİLMESİNİ YA DA SİLİNMESİNİ TALEP EDEBİLİRSİNİZ. PAZARLAMA BÜNYESİNDE KULLANILAN BİLGİLERİNİZİN KULLANIMINA DAİR VERDİĞİNİZ ONAYI/İZNİNİZİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GERİ ALABİLİRSİNİZ. (ÖRN. HABER BÜLTENLERİNİN GÖNDERİLMESİ YA DA E-POSTA ADRESİNİZE KAMPANYALARIN GÖNDERİLMESİ)

5.    FİKRİ MÜLKİYET
ÜYELERİMİZİN, SİTEYİ VE/VEYA MOBİL UYGULAMAYI KULLANIMINDA, POLİTİKA‘DA YER ALAN TÜM ŞARTLARA VE SİTE’NİN VE/VEYA MOBİL UYGULAMANIN İLGİLİ YERLERİNDE BELİRTİLEN KURALLARA UYGUN HAREKET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.
SİTE’DE VE/VEYA MOBİL UYGULAMA’DA SUNULAN GÖRSEL, YAZISAL İÇERİK, KİŞİSEL KULLANIM İÇİNDİR. SİTE’NİN VE/VEYA MOBİL UYGULAMA’NIN İÇERİĞİNDE YER ALAN BÜTÜN YAZILARIN, GRAFİKLERİN, FOTOĞRAFLARIN, VİDEOLARIN, ANİMASYONLARIN, SESLERİN HER TÜRLÜ HAKKI SAKLIDIR; AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE, TİCARİ YA DA KİŞİSEL AMAÇLARLA, İZİNSİZ KULLANILAMAZ.
LİNDANİHAN’IN İZNİ VE ONAYI OLMAKSIZIN, SİTE’DE VE/VEYA MOBİL UYGULAMA’DA YER ALAN HERHANGİ BİR UNSURU DİĞER BİR MECRADA VEYA İNTERNET SİTESİNDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMADA YAYINLAMAK VEYA LİNK VERMEK YASAKTIR.
LİNDANİHAN, BU MADDEDE BELİRTİLEN PRENSİPLER VE İLGİLİ MEVZUAT KAPSAMINDAKİ TÜM YASAL HAKLARINI SAKLI TUTAR.
 

bottom of page